عسل ملکه کردستان

شرکت عسل ملکه کردستان با بیش از یک دهه سابقه درخشان در عرصه تولید عسل طبیعی و فرآورده های عسل…

آدرس:کردستان - سنندج -شهرک کشاورز - روبه روی پمپ بنزین - فروشگاه عسل ملکه کردستان
تلفن:08733666464
ایمیل: info@amk-co.ir

فروش عسل

فروش عسل در سنندج و فروشگاه عسل ملکه کردستان باتوجه به عوامل مختلفی متفاوت می باشد و فروش آن به عوامل بسیار متعددی بستگی دارد فروش عسل به کارخانه، به مراکز عرضه کننده عسل طبیعی مانند فروشگاه ها و مغازه ها و حتی فروش عسل به کارخانه ها یکی از کارهایی می باشد که مزارع و کارگاه هایی که به صورت ویژه و اختصاصی در زمینه تهیه و تولید عسل طبیعی فعالیت دارند می توانند به دست این مراکز برسانند تا آن را به فروش برسانند. فروشگاه عسل ملکه در سنندج آماده می باشد تا تمامی محصولات خود را از عسل ارگانیک و طبیعی گرفته تا عسل تغذیه و سایر فرآورده های آن مانند ژل رویال، بره موم، گرده گل و….. با بالاترین درجه کیفیتی و در وزن ها و اندازه های مختلفی با قیمت بسیار مناسبی به فروش برساند. چنانچه قصد خرید عسل طبیعی و سایر محصولات آن را دارید می توانید به وب سایت فروشگاهی عسل ملکه کردستان مراجعه نمایید و از محصولات متنوع آن دیدن کنید.

فروش عسل طبیعی در سنندج

فروش عسل طبیعی در سنندج

شهر سنندج و استان کردستان به عنوان یکی از مراکز و قطب های اصلی و مهم در کشورمان ایران در زمینه تهیه، تولید، عرضه و پخش انواع عسل با بهترین و بالاترین کیفیت را دارد به همین دلیل بعد از استان ها و شهرهایی مانند سرعین، اردبیل، مشهد، شیراز و….. می توانیم بگوییم که سنندج به دلیل موقعیت جغرافیایی و آب و هوا و مراتع و مزارعی که دارد بهترین و خوشمزه ترین عسل ها را دارد.

فروش عسل طبیعی در سنندج باتوجه به سختی و دشواری که در جمع آوری و تولید عسل توسط زنبورهای عسل دارد مقداری زمان بر و طاقت فرسا می باشد به دلیل همین سختی و دشواری هم قیمت آن به نسبت عسل تغدیه و سایر فرآورده های آن مقداری بالاتر می باشد.

عسل طبیعی که در شهر سنندج تهیه و جمع آوری می شود حاصل تغذیه زنبورهای عسل از روستاها و نواحی اطراف نزدیک به شهر سنندج مانند منطقه اورامانات، سارال و….. می باشد و همین موضوع باعث شده است که طعم و مزه عسل متفاوت باشد باتوجه به محل تغذیه زنبور عسل از گل ها و گیاهان هر منطقه رنگ و طعم و مزه عسل طبیعی با یکدیگر متفاوت می باشد.

خرید عسل طبیعی از سنندج

خرید عسل طبیعی از سنندج

خرید عسل طبیعی باتوجه به میزان مبلغی که قرار است برای خرید عسل پرداخت شود بسیار متفاوت می باشد و بستگی به عوامل متعددی دارد به عنوان مثال قیمت عسل طبیعی با عسل ارگانیک، عسل تغذیه و سایر محصولات موجود در فروشگاه عسل ملکه کردستان با یکدیگر متفاوت می باشد. در صورتی که تصمیم به خرید عسل طبیعی از سنندج را دارید و در شهر سنندج ساکن نمی باشید و به دلیل موارد مختلفی که این روزها وجود دارد مانند ویروس کرونا امکان سفر و مراجعه حضوری به فروشگاه برای شما وجود ندارد می توانید به وب سایت و صفحات مختلفی که در فضای مجازی دارد مانند تلگرام و اینستاگرام مراجعه نمایید و از محصولات متنوع موجود در فروشگاه دیدن نمایید.

باتوجه به بسته بندی بسیار باکیفیت و ویژه ای که فروشگاه عسل ملکه کردستان برای محصولات خود در نظر گرفته است شما می توانید محصول خود را در بسته بندی های بسیار عالی و باکیفیتی بدون هیچ مشکلی تحویل بگیرید یکی از مواردی که باعث محبوبیت عسل طبیعی فروشگاه عسل ملکه کردستان شده است همین موضوع بسته بندی استاندارد و زیبایی می باشد که دارد.

قیمت عسل طبیعی در سنندج

یکی از مواردی که برای مشتریان و افرادی که قصد خرید عسل طبیعی در سنندج را دارند بسیار مهم و با اهمیت می باشد قیمت عسل طبیعی در زمان فروش عسل و خرید عسل می باشد. یکی از عواملی که بر روی میزان قیمت عسل تاثیر گذار می باشد نوع عسل می باشد به عنوان مثال قیمت عسل طبیعی با عسل تغذیه کاملا متفاوت می باشد.

یکی دیگر از عواملی که بر روی قیمت عسل طبیعی و فروش عسل بسیار مهم  تاثیرگذار می باشد میزان وزن و اندازه عسل می باشد باتوجه به ظروف مختلفی که فروشگاه عسل ملکه در سنندج برای فروش عسل در نظر گرفته است قیمت عسل طبیعی موجود در ظرف نیم کیلویی از عسل یک کیلویی کمتر می باشد.

از جمله موارد دیگری که بر روی قیمت عسل تاثیر دارد کیفیت و مرغوبیت آن می باشد تمامی محصولات موجود در فروشگاه عسل ملکه کردستان با همان تازگی و مرغوبیت روز اول که از مزارع و مراتع برداشت شده است در ظروف مخصوص ریخته شده و بدون اضافه کردن هیچگونه مواد افزودنی دیگری در اختیار مشتری قرار می گیرد.

قیمت عسل طبیعی در سنندج

سخن پایانی

فروشگاه عسل ملکه کردستان در شهر سنندج باتوجه به سابقه  وتجربه ای که در زمینه تهیه، تولید و فروش عسل دارد آماده می باشد تا بهترین و درجه یک ترین محصولات خود را در اختیار مشتریان گرامی خود قرار دهد کافی است یک بار از فروشگاه عسل ملکه خرید کنید تا برای همیشه مشتری دائمی آن شوید. تمامی محصولات موجود در فروشگاه ما دارای نشان استاندارد و سیب سلامت و تائیدیه از سازمان غذا و دارو و وزارت بهداشت را دارند و همین موضوع باعث شده است که مشتریان برای خرید عسل طبیعی از این فروشگاه استقبال کنند. هدف ما جلب رضایت و اعتماد مشتریان می باشد.

فروشگاه عسل ملکه کردستان برای تمامی افراد با هر میزان بودجه و هر سلیقه ای محصول دارد شما می توانید پس از مشاهده محصولات موجود بر روی وب سایت فروشگاه محصول خود را سفارش دهید و پس از چند روز آن را تحویل بگیرید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *