عسل کد

اغلب اوقات که برای خرید عسل به فروشگاهی یا شخصی مراجعه می‌کنیم ،و معمولا هر بار عسلی را که خرید داری می کنیم رنگ، عطر و طعم متفاوتی نسبت به خرید قبلیمان دارد و در بعضی موارد طعم یک عسل نسبت به سایر عسل ها را بیشتر دوست داریم ولی به ندرت بتوانیم در خرید دوم یا درسال چند بار همان  عسل را با آن طعم،عطرورنگ خرید داری کنیم ، دلیل این موضوع هم بخاطر تنوع پوشش گیاهی در کشورمان است و معمولا بیشتر عسل های موجود در کشور ما بخصوص در استان کردستان ترکیبی ازچند نمونه شهد مختلف در آن ها وجود دارد.

در این راستا مجموعه ی عسل ملکه کردستان ایده و طرح عسل کد یا عسل شناسنامه دار را برای اولین بار در ایران اجرای نمود،این طرح به این صورت است که برای تولید عسل هرمنطقه و هر زنبودار یک کد مشخص تعریف کرده وآن را با مشخصات همان کد نیز عرضه میکنیم . شمامردم عزیز زمان خرید از فروشگاه های ما میتواند چند نمونه عسل را تست و به انتخاب و سلیقه ی خودعسل مورد نظر را با کد مشخص خریداری کنید وبعد از آن در طول سال  فقط با ارائه ی کد مورد نظرعسل انتخابی خود راتهیه نمایید . همچنین شما می توانید که جهت کسب اطلاعات بیشتردر مورد عسل خریداری شده وارد سایت شرکت عسل ملکه کردستان بشوید و در قسمت سرچ کد عسل کد خریداری شده خود را وارد کنید و اطلاعاتی شامل نوع عسل (طبیعی یا تغذیه )منطقه استقرارزنبورستان ،اطلاعات آزمایشگاه ی عسل (برگه آزمایش عسل)،زنبورداران فعال در منطقه  و همچنین آدرس زنبورستان مربوطه را کسب نمایید.

تمام برنامه ریزها و تلاش های صورت گرفته توسط شرکت عسل ملکه کردستان در راستای بالابردن سطح کیفیت عسل وفراورده های زنبور عسل در ایران وبخصوص دراستان کردستان وهمچنین تهیه کردن محصولات سالم واورگانیک ودر دسترس قرار دادن آن برای شما مردم عزیز می باشد.

امید است با لطف پرودگارو همراهی و پشتیبانی شما سروران مجموعه ی عسل ملکه ی کردستان هر روز بتواند قدمی  روبه جلوتر در راستای اهداف خود که سالم زندگی کردن بااستفاده از محصولات ارگانیک است را بردارد . وامیدواریم محصولات ما سهمی در سبد غذایی شما عزیزان داشته باشد