رزومه مجموعه عسل ملکه کردستان

مختصری از عسل ملکه کردستان ازگذشته تا امروز

عسل ملکه کردستان توسط مهندس جواد دولابی که در سال 88 به صورت حرفه‌ای شروع به اشتغال در زمینه‌ی زنبور‌داری و تولید عسل وفرآورده‌های زنبور عسل نموده تاسیس شده است وی در سال های 94-95-و96 موفق به کسب عنوان زنبوردار نمونه در شهر سنندج و استان کردستان گردیده وهمچنین درسال 98 موفق به کسب عنوان زنبوردار نمونه کشوری گردیده است.

جواد دولابی مدیر عامل عسل ملکه کردستان

عسل ملکه کردستان توسط مهندس جواد دولابی که در سال 88 به صورت حرفه ای شروع به اشتغال در زمینه‌ی زنبورداری و تولید عسل وفرآورده‌های زنبور عسل نموده تاسیس شده است وی در سال های 94-95-و96 موفق به کسب عنوان زنبوردار نمونه در شهر سنندج و استان کردستان گردیده و همچنین درسال 98 موفق به کسب عنوان زنبوردار نمونه کشوری گردیده است. ایشان در سال 93 با افتتاح فروشگاه عرضه‌ی عسل و فرآورده‌های زنبور عسل به طور گسترده در سطح استان کردستان و بخصوص شهر سنندج به طور رسمی فعالیت خود رادر حوزه‌ی برندینگ آغاز نمود، همچنین ایشان باتوجه به شناخت وضعیت زنبورداری استان و کشور و با هدف رفع مشکلات و معضلات در حوزه‌ی بازار کار اقدام به افتتاح مجموعه‌ی بزرگ عسل ملکه‌ی کردستان نمودند، جناب مهندس دولابی با هدف شناخت مردم از عسل و فرآورده‌های مفید آن اقدام به تأسیس این مجموعه کردند چون در چندین سال گذشته مردم دانش اندکی در مورد عسل سالم و فرآورده‌های آن داشتند، همچنین نبود آموزش کافی و بستری مناسب برای وجود مراکز تخصصی و برندهای که توان معرفی این فرآورده را داشته باشند ایشان را برای تأسیس این مجموعه مصمم‌تر کرد.

مجموعه عسل ملکه کردستان هم‌زمان با افتتاح فروشگاه عسل ملکه کردستان با توجه به تولیدات مجموعه اقدام به مطرح و اجرای کردن ایده عسل کد نمود که برای تولید عسل هر منطقه وهر زنبوردار یک کد مشخص تعریف شده وآن را با مشخصات همان کد نیز عرضه می‌کرد که امکان این را به مشتریان می‌داد که عسل مورد انتخاب خود را با همان طعم و عطر و رنگ در طول سال فقط با ارائه کد مورد نظر خریدکنند.

هم زمان با تکیه بر لطف خداوند و همچنین انتقاد و نظرها و پیشنهادهای مشتریان نیازهای جدید را رسیدگی و جهت پیشبرد کارمان اجرایی نمودیم،که در نهایت با تحقیقات گسترده و سفرهای طولانی به کشورهای مختلف جهان بخصوص قاره اروپا و کشورهای همسایه به این نتیجه رسیدیم که می‌توانیم به واسطه‌ی تنوع گیاهی چند هزار گونه‌ای که خاصیت دارویی و غذایی بالایی دارند، یکی از بهترین نوع عسل و فرآورده‌های زنبور عسل را در دنیا تولید کنیم.

در اقدامات اجرایی با انگیزه‌ی دو چندان بعد از مذاکرات و ارائه مستندهای لازم و پیگیری‌های طولانی در سال 97 موفق به اخذ پروانه‌های بهداشتی و سیب سلامت سازمان غذا و دارو جهت تولید و بسته بندی، عرضه وفروش ژل رویال، گرده گل و بره موم شدیم. اتفاقی بزرگ که برای اولین بار در ایران وکشورهای منطقه رخ داده است .

هم‌زمان با تشکیل واحد تحقیق و توسعه محصولات جدید و شناخته شده مورد استقبال مشتری‌های محترم هم‌چون شیرینی‌های برپایه‌ی عسل، عسل زخم، ماسک صورت، بستنی عسل، عسل گرده گل، عسل بره موم، عسل ژل رویال و میکس هر چهار فرآورده و داروها جهت بهبود ودرمان مشکلات گوارشی وغیره که به سهم خود منحصر به فرد بودند را به عرضه‌ی بازار درآوردیم، هم‌چنین در حوزه‌ی تخصصی عسل و فرآورده‌های آن در سطح دنیا چندین مقاله ارائه نمودیم و بعد از مذاکرات و پیگیری‌های مداوم موفق به امضا کردن قرارداد‌هایی جهت تولید و پخش فرآورده‌هایی هم‌چون آدامس‌های طبیعی برپایه بره موم و گرده گل شده‌ایم .

هم اکنون عسل ملکه کردستان تشکیل شده از تیمی قدرتمند در تمامی حوزه‌ها در تحقیق، تولید، توسعه و بسته بندی و فروش و آموزش تولیدکنندگان و مصرف کنندگان شده است. تیمی که بدون شک با همراهی و پشتیبانی شما مردم عزیز و به کارگیری نظرها و انتقادها و پیشنهادها صورت گرفت و ماندگاری و پیشرفت این مجموعه مسلماً با همراهی و استقبال شما مردم عزیز امکان پذیر خواهد بود.

و در نهایت امیدواریم که زنبورعسل و فراورده‌های آن به جایگاه واقعی خود برسد و مردم نیز با تغذیه عسل و فرآورده‌های آن زندگی سالم، شاد و آرامی داشته باشند.

پشتیبانی آنلاین

یکی ازعواملی که به مشتری این اطمینان را می دهد که این فروشگاه از بقیه متمایز است پشتیبانی آنلاین به صورت 24 ساعته برای مشتریان و بازدید کنندگان از سایت است

خدمات منحصر به فرد

خدمات متنوع از ویژگی های یک برند معتبر و شاخص می باشد اما عسل ملکه کردستان تلاش کرده است که همیشه خدماتی را ارائه دهد که مشتری از شرایط موجود راضی باشد و بتواند به ما اعتماد کند.

 

قیمت مناسب

قیمت محصولات همیشه برای مشتری مهم می باشد و باید به صورت باشد که فشار زیادی به مشتری وارد نشود اما محصولات عسل ملکه از قیمت مناسبی برخوردار هستند که هر کسی می تواند محصولات را خریداری کند

 
12 سال موفقیت

برخی از حقایق درباره ما

با کیفیت ترین عسل ایران

انتخاب شایسته برند عسل ملکه کردستان به عنوان بهترین و با کیفیت ترین عسل ایران در سال 1398 

زنبوردار نمونه کشوری

انتخاب مدیر عامل شرکت عسل ملکه کردستان به عنوان زنبوردار نمونه کشوری دومین کنگره بین المللی و دهیمن کنگره پژوهشی زنبور عسل کشور

پوشش گیاهی خاص کردستان

استان کردستان با دارا بودن شرایط جوی، اقلیمی و ادافیکی خاص خود همواره بستر رویش گونه‌های مختلف گیاهی بوده که بیشترین گیاهان دارویی رو در خوش رشد داده و جز بهترین مناطق برای زنبورداران می باشد