توضیحاتی درباره عسل تغذیه

عسل ملکه کردستان علاوه بر عسل 100 درصد طبیعی، عسل تغذیه ای را نیز با کیفیتی مشابه با عسل طبیعی در سبد محصولات خود دارد. عسل تغذیه ای به عسلی گفته می­شود که زنبور­عسل علاوه بر استفاده از شهد گیاهان برای تولید عسل از شربت شکر نیز با فواصل زمانی مشخص استفاده نموده است. در واقع تفاوت عسل طبیعی با عسل تغذیه ای در این است که در عسل 100 درصد طبیعی زنبور عسل فقط از شهد گیاهان استفاده نموده ­است و سپس آنزیم­ های لازم را به آن افزوده است اما در جریان تولید عسل­ های تغذیه­ای علاوه بر شهد، مقداری شربت شکر هم به زنبور عسل خورانده می­شود سپس زنبور عسل به این ترکیب آنزیم ­های خود را می ­افزاید اما چون مقدار شربت شکر استفاده شده کم می­ باشد پس کیفیت عسل­ های تغذیه ای هم ایده آل بوده و تفاوت اندکی با عسل های 100 درصد طبیعی دارد. اما بایستی دقت شود که در این نوع از عسل چون ترکیبی از شهد طبیعی با شربت شکر توسط زنبور­عسل استفاده می­ شود و سپس آنزیم­ های بزاقی لازم توسط خود زنبور به آن افزوده می ­گردد لذا تعداد دفعات تغذیه با شربت شکر و نیز منطقه استقرار کندوها و زنبورستان و نیز تنوع و حجم پوشش گیاهی منطقه تاثیر بسزایی در کیفیت عسل تغذیه­ ای نهایی خواهد داشت.

لذا با توجه به محل استقرار زنبورستان ­های مجموعه عسل ملکه کردستان که در مناطق کوهستانی و بکر استان کردستان قرار دارد که دارای تنوع گیاهی چند هزار گونه ­ای و نیز حجم بالایی از گیاهان شهدزاست و نیز چون تغذیه با شربت شکر و تعداد دفعات و حجم استفاده از آن توسط زنبور­عسل در کمترین مقدار می ­باشد، موجب گردیده است که عسل های تغذیه ­ای این مجموعه در بالاترین حد از نظر کیفیت و جایگزین خوبی برای عسل طبیعی باشد و در واقع در رده نخست در ایران و حتی جهان باشد.

با توجه به اینکه حد مجاز ساکاروز در استاندارد ملی ایران در عسل­ های طبیعی حداکثر 5 درصد می باشد نتایج آزمایشگاهی عسل ­های تغذیه ­ای عسل ملکه کردستان که گاهاً کمتر از 5 درصد و معمولاً 5 تا 7 درصد می­ باشد گواه بر صدق این ادعا و نشان­ دهنده کیفیت بالای این نوع از عسل و در نتیجه تعداد دفعات خیلی کم استفاده از شربت شکر، در تغذیه زنبورهای­ عسل می ­باشد.

عسل­ های تغذیه­ ای عسل ملکه کردستان با قیمت بسیار پایین­تر از عسل­ های طبیعی اما با کیفیتی مشابه با آن­ها به شما مصرف ­کننده عزیز عرضه می ­گردد تا بسته به ذائقه خود هم در رژیم­ های غذایی و صبحانه از آن استفاده نمایید و هم بتوانید به عنوان جایگزینی برای قند و شکر در محصولات و غذاهایی که به طور روزانه از جمله انواع آبمیوه ه و نوشیدنی ­ها مانند شیر­موز و یا شیر­کاکائو و نیز در تهیه دسرهایی که از حرارت زیاد در پخت آن­ها استفاده نمی­ گردد و نیز در تهیه انواع کیک و بیسکویت و تنقلات استفاده نمایید و از خواص محصولی طبیعی و ارزشمند بهره­ مند گردید چرا که سلامتی خوشمزه است.

عسل تغذیه موم دار از سری محصولات ترکیبی و غیر طبیعی فروشگاه عسل ملکه کردستان می باشد که باتوجه به میزان و وزن و اندازه های متفاوتی که در فروشگاه موجود می باشد شما می توانید به راحتی آن را سفارش دهید و از خوردن آن لذت ببرید. باتوجه به موم که داخل عسل تغذیه قرار گرفته است این ترکیب توانسته است یک سری از خواصی که موم عسل یا همان بره موم دارد را به بدن برساند. این ترکیب دارای طعم بسیار عالی و بی نظیری می باشد که در بسته بندی یک کلیویی و نیم کیلو قرار گرفته است پس برای یک بار هم که شده پیشنهاد می کنیم که طعم و مزه ی این محصول را امتحان کنید شاید واقعا دوست داشته باشید برای همیشه خرید آن را تکرار کنید و در سبد محصولات غذایی تان قرار دهید.

عسل تغذیه مشابه سایر محصولات تغذیه ای فروشگاه عسل ملکه کردستان می باشد اما با چند تفاوت بارز و شاخص که از جمله این تفاوت ها باید به تفاوت در کد عسل، وزن عسل و نوع بسته بندی آن اشاره کرد. تمامی محصولات موجود در فروشگاه عسل ملکه از جمله عسل تغذیه ای تحت نظارت کامل مهندسان و کارشناسان تحصیل کرده و متخصص فروشگاه ما می باشد و مراحل تهیه و تولید آن کاملا کنترل شده می باشد و به همین دلیل مشتری های ثابت ما با خیال راحت و با اطمینان کامل همیشه محصولات خود را انتخاب و خریداری می کنند.

لازم به ذکر است که عسل تغذیه هم در بسته بندی های یک کیلو و نیم کیلو قرار دارد