توضیحاتی درباره عسل ترکیبی

عسل با طعم خوشایند و ارزش تغذیه ای بالا یکی از فرآورده های اصلی غذایی و مورد نیاز بدن است. کربوهیدرات های موجود در عسل میزان انرژی آن را بسیار بالا برده است. کلیه ترکیبات عسل کاملاً جذب بدن انسان می شود به همین دلیل عسل از دیگر مواد غذایی متمایز می باشد. بر اساس همین ویژگی های منحصر به فرد عسل و همچنین افزایش ارزش تغذیه ای آن و نیز برآورد نیاز افراد مختلف و سهولت دسترسی، عسل ملکه کردستان محصولات ترکیبی خود را با بالاترین کیفیت در اختیار مشتریان عزیز قرار داده است. این محصولات شامل عسل و بره موم، عسل و گرده گل، عسل و ژل رویال و همچنین میکس کاملی از عسل-گرده گل-ژل رویال-بره موم بوده که جزو محصولات ویژه با خواص غذایی- درمانی می باشند.  عسل برای افراد دارای بنیه ضعیف مانند کودکان و افراد مسن و بیمار مفید است. آنزیم های عسل به طور همزمان در فرآیند هضم معده ای- روده ای غذا شرکت دارند و اسید های آلی آن باعث فعال سازی عملکرد تراوش غشاهای مخاطی معده می شوند، به علاوه اشتها را افزایش می دهند و در جذب بهتر مواد مغذی شرکت می کنند. مواد معدنی و ویتامین ها در شکل گیری سیستم آنزیمی نقشی اساسی به عهده دارند سیستم های آنزیمی سوخت و ساز پروتئین ها، چربی ها، و کربوهیدرات ها را تنظیم می کنند.

این خواص و صدها خاصیت دیگر عسل موجب شده است که این غذای خوشمزه با ترکیب با بره موم علاوه بر ارزش غذایی نقش دارویی و درمانی ویژه ای داشته و به دلیل وجود ترکیبات فنلی و فلاونوئیدی خواص آنتی اکسیدانی بالایی داشته باشد و در دفاع از بدن و افزایش سطح سیستم ایمنی و نیز رفع پاره ای از مشکلات و امراض مفید واقع گردد. از سوی دیگر وجود گرده گل به عنوان منبع پروتئینی در کنار عسل توانسته است آمینواسیدهای مورد نیاز بدن را تامین کند و از طرف دیگر با دارا بودن انواع ویتامین ها و مواد معدنی و همچنین اسید های چرب ضروری دارای اثرات دارویی و بیولوژیکی گسترده ای باشد. ماده ارزشمند دیگر که با عسل ترکیب شده است ژل رویال است که به عنوان نوعی ماده سازش دهنده شناخته شده است که سطح تحمل فشارهای روحی جسمی را افزایش می دهد. این ماده حاوی 400 ترکیب است که برای نرمال سازی فعالیت های بدن استفاده می گردد به علاوه دارای ارزش غذایی و درمانی بالا و پیشگیری کننده است و در نهایت ترکیب کامل تمامی این مواد به عنوان فرآورده های زنبور عسل توانسته است محصولی با تمامی خصوصیات ذکر شده و ارزشمند را در جهت رفع نیاز های بدن و همچنین رفع امراض و بیماری های گوناگون در اختیار شما مصرف کننده عزیز قرار دهد. این میکس باعث افزایش قابل توجه قدرت دفاعی بدن و قدرت جسمانی و فکری شده و سبب پیشگیری و درمان بسیاری از بیماری ها می شود به علاوه مصرف درست و بجای آن می تواند موجب افزایش استقامت و بنیه بدن پس از دوره های طولانی مدت استفاده از داروها و مواد شیمیایی گردد.

لازم به ذکر است که کلیه فرآورده های زنبور عسل ذکر شده، از زنبورستان های تحت پوشش عسل ملکه کردستان و با رعایت کلیه ضوابط بهداشتی و اصولی و تحت نظارت سازمان جهاد کشاورزی برداشت می گردد تا محصولی کاملاً طبیعی و سالم را در اختیار مشتریان عزیز قرار دهد.

عسل ترکیبی از سری محصولات خوشمزه و فوق العاده پرخاصیت و مقوی فروشگاه عسل ملکه می باشد که باتوجه به ترکیبی که دارد از جمله ژل رویال، بره موم و گرده گل باعث شده است که تلفیق و ترکیب آن همراه با عسل طبیعی یک محصول شگفت انگیز را به ما بدهد باتوجه به نوع عسل موجود در این محصول که عسل کاملا طبیعی و 100% ارگانیک می باشد باید بگوییم که قیمت آن نسبت به سایر محصولات مشابهی که دارد مقداری بالاتر است

لازم به ذکر است که این نوع عسل هم، در بسته های نیم کیلویی و و یک کیلو قرار دارد.

عسل طبیعی رس کرده با ژل رویال از سری محصولات باکیفیت، مقوی و پر خاصیت فروشگاه عسل ملکه می باشد که مشتریان بسیار زیادی دارد و افراد بسیار زیادی هستند که طرفدار این محصول می باشند این محصول منحصر به فرد فروشگاه عسل ملکه از سری محصولات ترکیبی ما می باشد که همانطور که از نام و عنوانش پیداست این محصول از ترکیب عسل طبیعی همراه با ژل رویال تهیه شده و در ظروف شیشه ای مناسب و استاندارد تهیه و در خدمت  مشتریان قرار گرفته است.

لازم به ذکر است است که عسل طبیعی رس کرده با ژل رویال در بسته های نیم کیلویی و یک کیلویی قرار دارد.

عسل طبیعی رس کرده با گرده گل یکی دیگر از سری محصولات باکیفیت، بسیار مقوی و پرخاصیت فروشگاه عسل ملکه می باشد که باتوجه به عسل طبیعی موجود در آن و همچنین گرده گلی که در آن وجود دارد در دسته محصولات ترکیبی فروشگاه عسل ملکه قرار گرفته است که می تواند نیاز مشتریان خود را از یک محصول استاندارد و خوشمزه برآورده نماید.

لازم به ذکر است که عسل ترکیبی رس بسته با گرده گل در ظرف های شیشه ایی نیم کیلو و یک کیلویی قرار دارد.

عسل طبیعی رس بسته با موم از دیگر محصولات خوشمزه و پر خاصیت و با کیفیت فروشگاه عسل ملکه می باشد که در ظروف شیشه ای نیم کیلویی و یک کیلویی در اختیار مشتریان گرامی قرار داده شده است